ابر کلوپ پاندا
ابر کلوپ پاندا
ابر کلوپ پاندا
ابر کلوپ پاندا
ابر کلوپ پاندا
ابر کلوپ پاندا

درباره ما


 

کلوپ پاندا اولین مجموعه سرپوشیده تخصصی کودکان می باشد که با هدف توجه به بازی و تفریح کودکان و توجه به بازیهای حرکتی و فیزیکی طراحی گردیده است .

 

کلوپ پاندا در سال 1390 تاسیس گردید که به عنوان اولین مجموعه تفریحی فرهنگی ورزشی کودکان با آرم تجاری پاندا به ثبت رسیده است .

 

 

کلوپ پاندا در حال حاضر هیچ گونه شعبه ای در سراسر کشور ندارد. کلیه تجهیزات بازی در کلوپ پاندا الهام گرفته از نیازهای رشد فیزیکی و تربیتی کودکان بوده و مقوله ورزش و پرداختن به فعالیتهای ورزشی از نقاط تمایز و برجسته این مجموعه می باشد . از جمله ایستگاههای ورزشی این مجموعه دیواره صخره نوردی، تیرو کمان، تعادلی ،ترامپولین ،پلهای معلق، اتومبیل رانی ، قایق رانی ، ریس نت ، ورزشهای توپی، بازیهای بومی و سنتی می باشد که از جمله اهداف این مجموعه آشنا کردن کودکان با ورزش و استعدیابی و هدایت و سوق دادن کودک به رشته ورزشی مورد علاقه اش می باشد.  

 

 از جمله ایستگاههای حائز اهمیت در این مجموعه کارگاههای خلاقیت می باشد .

 

 کارگاه نقاشی، کاردستی، بازیهای فکری و لگو از جمله ایستگاههایی است که با هدف پرداختن به بازیهای خلاق طراحی گردیده و مورد علاقه بسیاری از کودکان می باشد .

 

از جمله فعالیتهای جانبی کلوپ برگزاری جشنواره های متعدد، همکاری با هیئتهای ورزشی استان، برگزاری مراسم تولد و خدمت رسانی به مهد کودکها و دبستانها  و ایجاد ایستگاه روانشناسی،بازی درمانی و تست شخصیت کودکان می باشد.

با ما در ارتباط باشید